ANTI PAIN

ANTI PAIN

Minimalistické dizajny postelí sú u našich zákazníkov mimoriadne obľúbené, preto sa tešíme aj z tejto novinky v našej ponuke. Jednoduché prešitie čela, kombinácia geometrických a oblých tvarov z neho robia ideálnu voľbu do moderného interiéru.  Pokojný spánok vám zaistí matrac prešívaný vláknom Thermobond, ktoré zvyšuje schopnosť termoregulácie. V kombinácii s použitou hyper penou a systémom taštičkových pružín vám prinesie pocit dokonalého pohodlia.

POSTEĽ

180×200 cm 1 490 €  1 260 €

Uvedené ceny zahŕňajú rám postele, rošt, čelo. Všetky postele disponujú bohatým úložným priestorom. Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH. *bez matraca

MATRAC

180×200 cm 1 100 €  930 €

SPOLU

180×200 cm 2 590 €   2 190 €

Mám záujem o nezáväznú cenovú ponuku

Matrac

1. Špeciálna pletená textília
2. Silikonizované vlákna
3. Podporná ortopedická pena
4. Predeľovacia vrstva
5. Mäkká ortopedická pena
6. Špeciálna vata
7. Predeľovacia vrstva

8. Taštičkové pružiny
9. Podporná pena s vysokou hustotou
10. Špeciálna vata
11. Vata s vysokou hustotou
12. Protišmyková spodná vrstva

Taštičkové pružiny
Ide o špeciálny pružinový systém umiestnený v samostatných vreckách, aby sa mohol pohybovať nezávisle od seba, čím sa zníži tlak v jednotkovej oblasti znížením priemerov pružín. V prirodzenom pomere podopiera vašu hlavu, krk, ramená, pás, boky a nohy smerom k ťažisku. Uvoľňuje chrbticu znížením tlaku vo všetkých bodoch vášho tela. Pri dvojitom použití pružín sa zabezpečí, že nebudete ovplyvnení pohybmi vášho partnera počas spánku.

Hyper pena
Pena, ktorá sa vám úplne prispôsobí. Vhodná najmä pre jednotlivcov, ktorí trpia ortopedickými problémami. Zabezpečí nerušený a kvalitný spánok.

Share:

Máte záujem?