Belleza

Belleza

Absolútna novinka v našej ponuke, model Belleza vás uchváti svojim trblietavým vzhľadom a minimálne na duši dodá pocit tepla vďaka jedinečnému prvku v podobe zabudovaného „krbu“. Obľúbený ortopedický matrac s bonellovými pružinami vám zas zaistí jedinečný komfort. Jeho vysoko priedušná štruktúra pomáha regulovať telesnú teplotu, čím prirodzene zabraňuje tvorbe vlhkosti a zápachu.

Orientačné ceny:

POSTEĽ

180×200 cm 2 650 €

Uvedená cena zahŕňa rám postele, rošt, čelo. Všetky postele disponujú bohatým úložným priestorom. Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH. *bez matraca

MATRAC

180×200 cm 890 €

 

SPOLU

180×200 cm 3 540 €

Mám záujem o nezáväznú cenovú ponuku

Matrac

1. Špeciálna pletená textília
2. Silikonizované vlákna
3. Pena Hyper Extra Comfort
4. Podporná ortopedická pena
5. Predeľovacia vrstva
6. Podporná ortopedická pena
7. Predeľovacia vrstva

8. Plno ortopedické podporné špongie
9. Špeciálna viskózová tkanina
10. Primer
11. Mäkká vata s vysokou hustotou
12. Vinuté pružiny
13. Bonellové pružiny
14. Pena na podporu hrán s vysokou hustotou
15. Vata s vysokou hustotou
16. Protišmyková spodná vrstva

Balené pružiny
Ide o špeciálny pružinový systém umiestnený v samostatných vreckách, aby sa mohol pohybovať nezávisle od seba, čím sa zníži tlak v jednotkovej oblasti znížením priemerov pružín. V prirodzenom pomere podopiera vašu hlavu, krk, ramená, pás, boky a nohy smerom k ťažisku. Uvoľňuje chrbticu znížením tlaku vo všetkých bodoch vášho tela. Pri dvojitom použití pružín sa zabezpečí, že nebudete ovplyvnení pohybmi vášho partnera počas spánku.

Vlna
100% prírodná. Poskytuje vynikajúcu izoláciu proti chladu a reguluje vlhkosť vzduchu pod telom, čím poskytuje komfortný a zdravý spánok.

Share:

Máte záujem?