FLORENCE

FLORENCE

Jemne lesklá poťahová látka v kombinácií so širším čelom čalúneným nestarnúcim vzorom obrátených štvorcov robí model FLORENCE
naozaj veľkolepým. Ručne vyrobený exkluzívny matrac Imperial Plus vďaka použitým prémiovým materiálom prinesie do vašej spálne extra komfort. Bavlnený satén, dvojitý topper, ideálna ergonómia zaistená kvalitným taštičkovým jadrom, konský vlas zabezpečujúci vysoký odvod vlhkosti, odolná pamäťová pena Visco a prírodný latex použitý v každej vsrtve matraca, to všetko definuje tento sofistikovaný produkt vyhovujúci aj tým najnáročnejším zákazníkom.

Dostupnosť:

180 x 200 cm Skladom

Orientačné ceny:

POSTEĽ

180×200 cm  2 000 €

Uvedená cena zahŕňa rám postele, rošt, čelo. Všetky postele disponujú bohatým úložným priestorom. Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH. *bez matraca

MATRAC

180×200 cm 1 690 €   1 590 €

 

SPOLU

180×200 cm 3 690 €   3 590 €

Mám záujem o nezáväznú cenovú ponuku

Matrac tvrdosti H5

1. Špeciálna viskózová tkanina
2. Extra pohodlná vrstva s prírodnou vlnou
3. Hyper pena
4. Predeľovacia vrstva
5. Latexová pena
6. Podporná ortopedická pena
7. Visco pamäťová pena
8. Konský vlas
9. Predeľovacia vrstva

10. Podporná ortopedická pena
11. Špeciálna viskózová tkanina
12. Podšívka 
13. Podporná ortopedická pena
14. Špeciálna vata
15. Predeľovacia vrstva
16. Taštičkové pružiny
17. Pena s vysokou hustotou 
18. Špeciálna vata
19. Výplň s vysokou hustotou
20. Protišmyková spodná vrstva

Taštičkové pružiny  Špeciálny pružinový systém umiestnený v samostatných vreckách, aby sa mohol pohybovať nezávisle od seba, čím sa zníži tlak v jednotkovej oblasti znížením priemerov pružín. V prirodzenom pomere podopiera vašu hlavu, krk, ramená, pás, boky a nohy smerom k ťažisku. Uvoľňuje chrbticu znížením tlaku vo všetkých bodoch vášho tela. Pri dvojitom použití pružín sa zabezpečí, že nebudete ovplyvnení pohybmi vášho partnera počas spánku.

Viskózna tkanina
Viskózové tkaniny sú svojou štruktúrou veľmi podobné bavlneným tkaninám. Použitie tejto látky je bežné v mnohých výrobkoch. Je to výrobok vysokej kvality.

Share:

Máte záujem?