HAVANA

HAVANA

Jemne lesklá poťahová látka v kombinácií so širším čelom čalúneným nestarnúcim vzorom obrátených štvorcov robí model HAVANA naozaj veľkolepým. 30 cm vysoký ortopedický matrac v prirodzenom pomere podopiera vašu hlavu, krk, ramená, pás, boky a nohy. Uvoľňuje chrbticu znížením tlaku na všetky oporné body vášho tela. 

Dostupnosť:

180 x 200 cm Skladom

POSTEĽ

180×200 cm  2 000 €

Uvedená cena zahŕňa rám postele, rošt, čelo. Všetky postele disponujú bohatým úložným priestorom. Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH. *bez matraca

MATRAC

180×200 cm 1 090 €   990 €

 

SPOLU

180×200 cm 3 090 €   2 990 €

Mám záujem o nezáväznú cenovú ponuku

Matrac tvrdosti H3

1. Špeciálna pletená textília
2. Silikonizované vlákna
3. Podporná ortopedická pena
4. Predeľovacia vrstva
5. Podporná ortopedická pena
6. Vata s vysokou hustotou
7. Bočné špirálové pružiny
8. Bonellové pružiny
9. Pena s vysokou hustotou
10. Výplň s vysokou hustotou
11. Protišmyková spodná vrstva

Taštičkové pružiny
Špeciálny pružinový systém umiestnený v samostatných vreckách, aby sa mohol pohybovať nezávisle od seba, čím sa zníži tlak v jednotkovej oblasti znížením priemerov pružín. V prirodzenom pomere podopiera vašu hlavu, krk, ramená, pás, boky a nohy smerom k ťažisku. Uvoľňuje chrbticu znížením tlaku vo všetkých bodoch vášho tela. Pri dvojitom použití pružín sa zabezpečí, že nebudete ovplyvnení pohybmi vášho partnera počas spánku.

Viskózna tkanina
Viskózové tkaniny sú svojou štruktúrou veľmi podobné bavlneným tkaninám. Použitie tejto látky je bežné v mnohých výrobkoch. Je to výrobok vysokej kvality.

Share:

Máte záujem?