HERA

Ručne vyrobený exkluzívny matrac Imperial Plus vďaka použitým prémiovým materiálom prinesie do vašej spálne extra komfort. Bavlnený satén, dvojitý topper, ideálna ergonómia zaistená kvalitným taštičkovým jadrom, konský vlas zabezpečujúci vysoký odvod vlhkosti, odolná pamäťová pena Visco a prírodný latex použitý v každej vsrtve matraca, to všetko definuje tento sofistikovaný produkt vyhovujúci aj tým najnáročnejším zákazníkom.

Dostupnosť:

180 x 200 cm Na objednávku

 

POSTEĽ

180×200 cm 3 200 € 

Uvedená cena zahŕňa rám postele, rošt, čelo. Všetky postele disponujú bohatým úložným priestorom. Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH. *bez matraca

MATRAC

180×200 cm 1 690 €   1 590 €

 

 

SPOLU

180×200 cm 4 890 €   4 790 €

Mám záujem o nezáväznú objednávku

Matrac

1. Špeciálna viskózova tkanina
2. Prírodná vlna
3. Hyper pena
4. Predeľovacia vrstva
5. Latexová pena
6. Ortopedická pena
7. Visco pena
8. Pletená tkanina
9. Predeľovacia vrstva
10. Ortopedická pena

11. Špeciálna viskózova tkanina
12. Podporná vrstva
13. Predeľovacia vrstva
14. Špeciálna pena
15. Predeľovacia vrstva
16. Balené pružiny
17. Podporná bočná vrstva
18. Predeľovacia vrstva
19. Pena s vysokou hustotou
20. Spodná vrstva matraca

Taštičkové pružiny
Špeciálny pružinový systém umiestnený v samostatných vreckách, aby sa mohol pohybovať nezávisle od seba, čím sa zníži tlak v jednotkovej oblasti znížením priemerov pružín. V prirodzenom pomere podopiera vašu hlavu, krk, ramená, pás, boky a nohy smerom k ťažisku. Uvoľňuje chrbticu znížením tlaku vo všetkých bodoch vášho tela. Pri dvojitom použití pružín sa zabezpečí, že nebudete ovplyvnení pohybmi vášho partnera počas spánku.

Konská srsť
Konská srsť je unikátny materiál, pre všetky vekové kategórie, zaisťuje vaše pohodlie a zdravotnú bezpečnosť na najvyššej úrovni vďaka jeho prirodzenej anti-bakteriálnej vlastnosti a štruktúre vyrovnávajúcej teplo. Spríjemní vám spánok v horúcom aj studenom prostredí.

Share:

Máte záujem?