Ocaliptus

Ocaliptus

Svojrázny model s absolútne unikátnym vzorom vťahovaného čalúneného čela. V kombinácií s jedinečnou poťahovou látkou dodá Vašej spálni pôsobivý moderný vzhľad. Posteľ disponuje 35 cm vysokým tvrdým matracom, ideálnym pre ľudí s vyššou telesnou hmotnosťou a pre ľudí preferujúcich pevnú oporu chrbta. Použitý systém taštičkových pružín navyše prispieva k nerušenému spánku, nakoľko vďaka nemu nebudete ovplyvnení pohybmi Vášho partnera.

Dostupnosť: Na sklade / Na objednávku

Orientačné ceny:
160×200 cm   

160×200 cm od 840 € *

180×200 cm od 940 € * AKCIOVÁ CENA 890 €

Uvedené ceny zahŕňajú rám postele, rošt, čelo. Všetky postele disponujú bohatým úložným priestorom. Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH. *bez matraca

Mám záujem o nezáväznú cenovú ponuku

Matrac

1. Špeciálna pletená textília
2. Silikonizované vlákna
3. Hyper pena
4. Predeľovacia vrstva
5. Podporná ortopedická pena
6. Špeciálna vata
7. Predeľovacia vrstva

8. Taštičkové pružiny
9. Pena s vysokou hustotou
10. Špeciálna vata
11. Predeľovacia vrstva
12. Hyper pena
13. Silikonizované vlákna
14. Protišmyková spodná vrstva

Balené pružiny
Ide o špeciálny pružinový systém umiestnený v samostatných vreckách, aby sa mohol pohybovať nezávisle od seba, čím sa zníži tlak v jednotkovej oblasti znížením priemerov pružín. V prirodzenom pomere podopiera vašu hlavu, krk, ramená, pás, boky a nohy smerom k ťažisku. Uvoľňuje chrbticu znížením tlaku vo všetkých bodoch vášho tela. Pri dvojitom použití pružín sa zabezpečí, že nebudete ovplyvnení pohybmi vášho partnera počas spánku.

Vlna
100% prírodná. Poskytuje vynikajúcu izoláciu proti chladu a reguluje vlhkosť vzduchu pod telom, čím poskytuje komfortný a zdravý spánok.

Share:

Máte záujem?