Oscar

Oscar

Vďaka vysokému čelu skladajúcemu sa z 15tich úzkych čalúnených panelov sa stane model Oscar pýchou vašej spálne.  Kvalitný 33 centimetrov vysoký stredne tvrdý matrac si vás bude hýčkať noc čo noc. Vysoko odolná pena a husté pružiny vytvárajú mimoriadne pohodlie. Klimatické vlákno obsahuje milióny mikrokapsúl, ktoré sa neustále prispôsobujú telesnej teplote. Pena s vysokou hustotou zabraňuje deformácii matraca a zaručuje jeho dlhú životnosť.

Orientačné ceny:

POSTEĽ

180×200 cm 1 890 €

Uvedená cena zahŕňa rám postele, rošt, čelo. Všetky postele disponujú bohatým úložným priestorom. Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH. *bez matraca

MATRAC

180×200 cm 890 €

 

SPOLU

180×200 cm 2 780 € 

Mám záujem o nezáväznú cenovú ponuku

Matrac

1. Špeciálna plyšová textília
2. Silikonizované vlákna
3. Pena Hyper Extra Comfort
4. Podporná ortopedická pena
5. Predeľovacia vrstva
6. Pena so zvýšenou hustotou
7. Predeľovacia vrstva

8.Podporná ortopedická pena 9. Špeciálna viskózová tkanina 10. Primer 11. Mäkká vata s vysokou hustotou 12. Vinuté pružiny 13. Bonellové pružiny 14. Pena na podporu hrán s vysokou hustotou 15. Vata s vysokou hustotou 16. Protišmyková spodná vrstva

Balené pružiny
Ide o špeciálny pružinový systém umiestnený v samostatných vreckách, aby sa mohol pohybovať nezávisle od seba, čím sa zníži tlak v jednotkovej oblasti znížením priemerov pružín. V prirodzenom pomere podopiera vašu hlavu, krk, ramená, pás, boky a nohy smerom k ťažisku. Uvoľňuje chrbticu znížením tlaku vo všetkých bodoch vášho tela. Pri dvojitom použití pružín sa zabezpečí, že nebudete ovplyvnení pohybmi vášho partnera počas spánku.

Vlna
100% prírodná. Poskytuje vynikajúcu izoláciu proti chladu a reguluje vlhkosť vzduchu pod telom, čím poskytuje komfortný a zdravý spánok.

Share:

Máte záujem?