Scarlett

Scarlett

Ďalší model, ktorý dáva vyniknúť moderným jednoduchým tvarom a v kombinácii s výnimočnou látkou Shiny Slick je to proste umelecké dielo.

Vysoký, 32 centimetrový matrac s poťahom Sateen bude spĺňať požiadavky aj toho najnáročnejšieho používateľa. Vysoko odolná pena a husté pružiny vytvárajú mimoriadne pohodlie. Klimatické vlákno obsahuje milióny mikrokapsúl, ktoré sa neustále prispôsobujú telesnej teplote. Pena s vysokou hustotou zabraňuje deformácii matraca a zaručuje dlhú životnosť.

Dostupnosť: Na sklade / Na objednávku

Orientačné ceny:

160×200 cm   798 € *

180×200 cm   848 € *

Uvedené ceny zahŕňajú rám postele, rošt, čelo. Všetky postele disponujú bohatým úložným priestorom. Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH. *bez matraca

Mám záujem o nezáväznú cenovú ponuku

Matrac

1. Špeciálna viskózová tkanina
2. Silikonizované vlákna
3. Hyper pena
4. Podporná ortopedická pena
5. Predeľovacia vrstva
6. Výplň s vysokou hustotou
7. Predeľovacia vrstva
8. Podporná ortopedická pena

9. Špeciálna viskózová tkanina
10. podšívka
11. Jemná vrstva s vysokou hustotou
12. Bočné špirálové pružiny
13. Bonellové pružiny
14. Pena s vysokou hustotou
15. Výplň s vysokou hustotou
16. Protišmyková spodná vrstva

Oceľové špirály
Oceľové drôty, ktoré sú ošetrené špeciálnym tepelným spracovaním a ktorých pevnosť sa zvyšuje metódou dvojitého žíhania, sa transformujú na malé špirály. Oceľový pružinový systém je neoddeliteľnou súčasťou ortopedickej kultúry matracov, ktorá sa používa už roky.

Viskózna tkanina
Viskózové tkaniny sú svojou štruktúrou veľmi podobné bavlneným tkaninám. Použitie tejto látky je bežné v mnohých výrobkoch. Je to výrobok vysokej kvality.

Share:

Máte záujem?